2012 SBS Soruları – Lise Taban Puanları ve Yerleştirme Sonuçları

2012 SBS Soruları Cevapları , 2012 SBS Lise Taban Puanları ve Yerleştirme Sonuçları , SBS Yerleştirme Sonuçları ve Tarihleri 2012 , 8. Sınıf SBS Soruları ve Cevapları 9 Haziran 2012

AÖF Vize Sınav Sonuçları – Açıköğretim Vize Sınav Sonuçları Açıklandı Tıkla Öğren

Posted by sbsyerlestirmeleri Nisan 30, 2012

AÖF Sonuçları 30 Nisan İtibariyle Açıklandı

Aöf vize sonuçları öğren (aöf sınav sonuçları) anadolu.edu.tr aöf sonucu.Aöf vize sonuçları öğren (aöf sınav sonuçları) anadolu.edu.tr aöf sonucu sorgu.Aöf vize sonuçları öğren (aöf sınav sonuçları) anadolu.edu.tr aöf sonucu öğren.İşte Aöf vize sonuçları İşte sonuçlar:

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI TIKLAYIN ÖĞRENİN

Aöf vize sonuçları öğren (aöf sınav sonuçları) anadolu.edu.tr 2012 sorgu Aöf vize sonuçları öğren (aöf sınav sonuçları) anadolu.edu.tr aöf sonucu.Aöf vize sonuçları öğren (aöf sınav sonuçları) anadolu.edu.tr aöf sonucu sorgu.Aöf vize sonuçları öğren (aöf sınav sonuçları) anadolu.edu.tr aöf sonucu öğren.İşte Aöf vize sonuçları öğren (aöf sınav sonuçları) anadolu.edu.tr aöf sonucu…

Aöf vize sonuçları ne zaman açıklanacak? aöf vize sınav sonucu sorgula.Aöf vize sonuçları ne zaman açıklanacak? aöf vize sınav sonucu sorgulayın.Aöf vize sonuçları ne zaman açıklanacak? aöf vize sınav sonucu sorgulamak için tıkla.İşte Aöf vize sonuçları ne zaman açıklanacak? aöf vize sınav sonucu sorgula…

Açık Öğretim Fakültesi tarafından AÖF sınav sonuçları, sınavların tamamlanmasından en geç 30 sonra http://aofburo.anadolu.edu.tr adresinde yer alan “AÖF Ara Sınav Sonuçları” kısmında yayımlanmakta ve öğrenciler şifresiz olarak sonuçlara ulaşabilmektedir.
Yüzbinlerce öğrencinin girdiği AÖF sınav sonuçları, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi tarafından 30 gün içinde yayınlanacak.

2012 AÖF ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu şu anda tüm sınava girmiş olan öğrenciler tarafından sorulan soruların başında gelmekte. AÖF tarafından henüz net bir açıklama yapılmazken AÖF Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı halen merak konusu.

Ara sınav bitti ve artık sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyoruz. Herkes AÖF ara sınav sonuçlarını öğrenerek final sınavı için kendine bir yol çizmek istiyor. Peki Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacak.

Geçmiş yıllarda hangi tarihlerde açıklandığından yararlanarak bu yılki sonuçların ne zaman açıklanacağı hakkında fikrimiz oluşacak. AÖF tarafından henüz net bir açıklama yapılmazken AÖF Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı halen merak konusu.

Bazı internet sitelerinde ve forum sitelerinde AÖF sınav sonuçlarının 25 Nisan 2012 Çarşamba günü açıklanacağı söylense de bu konuyla ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. Geçtiğimiz yıllarda genelde 3-4 hafta sonra açıklanan sonuçlar bakalım bu yıl ne zaman açıklanacak.

2012 ara sınavı 6-7 Nisan tarihlerinde gerçekleşti ve bu istatistiklere dayanarak sınav sonuçlarının en erken 27 Nisan Cuma en geç Mayıs ayının ilk haftasında açıklanmasını bekliyoruz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: