2012 SBS Soruları – Lise Taban Puanları ve Yerleştirme Sonuçları

2012 SBS Soruları Cevapları , 2012 SBS Lise Taban Puanları ve Yerleştirme Sonuçları , SBS Yerleştirme Sonuçları ve Tarihleri 2012 , 8. Sınıf SBS Soruları ve Cevapları 9 Haziran 2012

LYS Deneme Sınavı Çöz

Posted by sbsyerlestirmeleri Mayıs 28, 2010

  • Ekrem Dershanelerinin hazırladığı LYS-1 Deneme sınavı. İçerisinde LYS Matematik ve Geometri denemeleri vardır. Cevap anahtarı da indireceğiniz dosya içerisindedir.


  • Birey Dershanelerininin hazırladığı LYS’nin tüm türlerinde deneme sınavları. İçerisinde LYS formatlı bütün derslerin denemeleri vardır. Cevap anahtarı da indireceğiniz dosya içerisindedir.


  • 5Kb yayınlarının hazırladığı LYS-1 alanında Geometri,Matematik,Fizik,Kimya,Biyoloji deneme sınavları.  • MEF Dershanelerinin hazırladığı LYS-1, LYS-2,LYS-3,LYS-4 Deneme sınavları. Paket halindedir. Cevap anahtarı da indireceğiniz dosya içerisindedir.


  • ÖZDE-BİR Dershanelerini hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan 1. paket deneme sınavları. Sınavlar PDF formatında olup kaliteli baskıdır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

  • Yine ÖZDE-BİR Dershanelerinin hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan 2. paket deneme sınavları. Sınavlar PDF formatında olup kaliteli baskıdır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

  • Uğur Dershanelerinin hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan Deneme Sınavları. Uğur Dershanelerinin “Pozitif Deneme Serisi” olup kaliteli baskıdır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.

  • Simya Dergisi Dershanelerinin hazırlamış olduğu ve LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4 denemelerinden oluşan Deneme Sınavları . Sınavlar PDF formatındadır. Cevap anahtarları da yine indireceğiniz dosya içerisindedir.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: